ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 T.A.R-21 ( Тавор )

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty30/9/2012, 20:32

Се овековечи со слика или не? Cool
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty30/9/2012, 21:02

Frogfoot напиша:
Се овековечи со слика или не? Cool

vo takva situacija sigurno ne!
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10378

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty30/9/2012, 22:28

Frogfoot напиша:
Се овековечи со слика или не? Cool

Е не ке се заебаваме... Very Happy

П.С. оваа цевкава што ѕирка покрај мојата десна нога е цевка од америчкиот Бровинг кој ке треба да биде монтиран на Волвовите
T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Scaled.php?server=189&filename=img2588i

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Scaled.php?server=440&filename=img2589js
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 10:46

Позади на постерот е НЕГЕВ ?
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 12:21

HK MG4.

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 HrOOr

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 12:24

eve ushte eden poster od mene!T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 582408_413098782078406_1922503575_nT.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 262275_413098812078403_1556565790_nT.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 304053_413098818745069_713554458_n

koj znae shto optika i imaat nasadeno.T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 304053_413098818745069_713554458_nT.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 427866_413098828745068_1124517572_nT.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 419002_413098758745075_1591920532_n
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 12:27

Momak od Gjorce напиша:
Frogfoot напиша:
Се овековечи со слика или не? Cool

Е не ке се заебаваме... Very Happy

П.С. оваа цевкава што ѕирка покрај мојата десна нога е цевка од америчкиот Бровинг кој ке треба да биде монтиран на Волвовите
T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Scaled.php?server=189&filename=img2588i

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Scaled.php?server=440&filename=img2589js

Едно прашање СТАР би требалода има ногарки ?
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 13:21

Зоран напиша:
koj znae shto optika i imaat nasadeno.

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 304053_413098818745069_713554458_n

Скапа и квалитетна, Nightforce NXS.
http://nightforceoptics.com/nxs/

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10378

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 13:25

Зоран напиша:


Едно прашање СТАР би требалода има ногарки ?

Да и подолга цевка од ТАР-21,но беа извадени...
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10378

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty1/10/2012, 13:26

Зоран напиша:
Позади на постерот е НЕГЕВ ?
Alvar напиша:
HK MG4.

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 HrOOr

Алвер веќе одговорил...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 6 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
T.A.R-21 ( Тавор )
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: