ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 T.A.R-21 ( Тавор )

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty1/10/2012, 13:32

Alvar напиша:
Зоран напиша:
koj znae shto optika i imaat nasadeno.

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 304053_413098818745069_713554458_n

Скапа и квалитетна, Nightforce NXS.
http://nightforceoptics.com/nxs/

Значи нешто совршено!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty1/10/2012, 14:34

Браво друже aplauz
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty12/10/2012, 12:21


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty19/11/2012, 22:13

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty19/11/2012, 23:40

Би сакал да го видам на нашите TAR-21.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty2/2/2013, 18:43

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 MGbKCgs

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 QyrgNMj

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty3/2/2013, 10:58

Koska kamu i nie da si kupime ushte nekoe vakvo.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty30/3/2013, 20:08

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 KaR3rqg

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 8f7yGes

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Sj9dAy6

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty24/4/2013, 21:33


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty25/4/2013, 15:22

Alvar напиша:
T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 KaR3rqg

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 8f7yGes

T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Sj9dAy6

Алвар

што оптика е ова и кој се срекните корисници??

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: T.A.R-21 ( Тавор )   T.A.R-21 ( Тавор ) - Page 7 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
T.A.R-21 ( Тавор )
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: