ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   17/11/2013, 14:57

Аахахахахахаха!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9937

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   29/3/2014, 20:05

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8283

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   27/4/2014, 22:16
_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9937

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   27/4/2014, 22:22

Alvar напиша:Сејев бај да хермелин  Very Happy 
синхронизацијава им е крш
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

avatar

Број на мислења : 1326

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   15/5/2014, 23:10

Има некој искуство во правење на гили, или пак да незнае како се прави ?
Да не има некое упатство по нетов ?  Rolling Eyes 

_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9937

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   15/5/2014, 23:25

Legija91 напиша:
Има некој искуство во правење на гили, или пак да незнае како се прави ?
Да не има некое упатство по нетов ?  Rolling Eyes Вратете се на почетокот Go down
darkness

avatar

Број на мислења : 74

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   15/5/2014, 23:28

Legija91 напиша:
Има некој искуство во правење на гили, или пак да незнае како се прави ?
Да не има некое упатство по нетов ?  Rolling Eyes 

Еве

_________________
невозможното е достижно
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

avatar

Број на мислења : 1326

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   16/5/2014, 00:09

Momak od Gjorce напиша:
Legija91 напиша:
Има некој искуство во правење на гили, или пак да незнае како се прави ?
Да не има некое упатство по нетов ?  Rolling Eyes 
Ќе пробам ова да го направам, само што конец ќе му дојде тоа ?
Да знам што да барам

_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8283

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   29/9/2014, 21:18


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8283

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   21/11/2014, 18:12


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Инженерија-
Отиди до: