ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8668

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   19/10/2016, 00:45


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8668

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   13/2/2017, 18:58


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   13/2/2017, 21:24

se fino dodeka ne prooodat
togash ne pomaga nishto okoto faka predmeti vo dvizhenje.

_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8668

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   13/2/2017, 21:40

Затоа поминуваат снајперска обука, движи се полека, елиминирај го непријателот, и повлечи се. Wink

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8668

ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   4/9/2018, 21:32


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Техники и опрема за камуфлирање, сокривање и обманување
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Инженерија-
Отиди до: