ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Sukhoi Su-25 Frogfoot

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
assasian

assasian

Број на мислења : 304

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty27/12/2013, 12:21

Legija91 напиша:
А сега замисли си 2001-та така да било  Twisted Evil 
да било така ,денес племето немаше така да се однесува

______________________
Не прашуваме колку се , туку каде се !!
Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1014

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty26/1/2014, 14:39

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty8/5/2014, 19:19

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Away.php?to=http%3A%2F%2Falbum.foto.ru%2Fphotos%2For%2F137403%2F3565327

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Away.php?to=http%3A%2F%2Fimg-fotki.yandex.ru%2Fget%2F5404%2F3448208.2e%2F0_c9965_1162562d_XXL

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Away.php?to=http%3A%2F%2Fimg-fotki.yandex.ru%2Fget%2F5404%2F3448208.2e%2F0_c9963_7e08ed0b_XXL


Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Away.php?to=http%3A%2F%2Falbum.foto.ru%2Fphotos%2For%2F137403%2F3565329

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Away.php?to=http%3A%2F%2Fimg-fotki.yandex.ru%2Fget%2F5404%2F3448208.2e%2F0_c9964_ca12afd0_XXL
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty26/5/2014, 22:32

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty14/9/2014, 12:43

Вратете се на почетокот Go down
Iceman

Iceman

Број на мислења : 17

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty12/11/2014, 19:06

Имате ли информации за нашите Су-25 во каква состојба се ?
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty12/11/2014, 19:21

Во ваква...

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 IMG_7825

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 IMG_7856
Вратете се на почетокот Go down
Iceman

Iceman

Број на мислења : 17

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty12/11/2014, 19:28

Можеле барем во хангар да ги паркираат, не верувам дека ќе бидат приспособени за лет, сигурен сум дека ќе биде неисплатливо, трагедија.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty8/12/2014, 12:53

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty17/8/2015, 23:05

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Aviamix2015-13

Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Aviamix2015-14
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Sukhoi Su-25 Frogfoot   Sukhoi Su-25 Frogfoot - Page 7 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Sukhoi Su-25 Frogfoot
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: