ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Mil Mi-24 Hind

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty13/11/2012, 12:55

Mil Mi-24 Hind - Page 3 18906188

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Sd2o

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Sd3si
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty13/11/2012, 15:09

Od koj datum e ova.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty13/11/2012, 18:42

Првиот дел е од Април 2010 а вториот од Мај 2010,од бровите 8 и 9...


Последната промена е направена од Momak od Gjorce на 13/11/2012, 23:01. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty13/11/2012, 22:02

Jako e.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty15/11/2012, 12:49

Како унгарциве си го спремаат Крокодилот...

Mil Mi-24 Hind - Page 3 561986_498022070222919_801163210_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 644100_498022083556251_1765825015_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 543287_498022000222926_2054292743_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 3560_498021970222929_759847946_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 15109_510322048992921_1950402819_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 155966_510322128992913_1136331156_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 182525_510322098992916_512039025_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 259980_510322142326245_1379856834_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 526321_510322108992915_367143595_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 184991_510322068992919_1890898477_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 602554_510322148992911_1443607153_n
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty23/12/2012, 20:21

Mil Mi-24 Hind - Page 3 31579_527473073944485_1064315073_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 428778_527473057277820_1269032897_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 28030_527473053944487_1310871559_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 60934_527473043944488_1731712375_n
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty1/2/2013, 15:26

Mil Mi-24 Hind - Page 3 142403_97069427_Mil%20Mi-24%20Hind
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty28/2/2013, 19:18

Mil Mi-24 Hind - Page 3 528346_564475866910872_2045976365_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 65548_564475760244216_831656730_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 524674_564475863577539_765694700_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 524584_564475740244218_908037874_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 72367_564475920244200_929702744_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 385910_564475986910860_194094327_n
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty1/3/2013, 20:23

При крај се унгарциве...

Mil Mi-24 Hind - Page 3 530964_564919056866553_2092316759_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 1868_564919053533220_900169307_n

Mil Mi-24 Hind - Page 3 11649_564919043533221_1361056073_n
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty10/3/2013, 18:55

Mil Mi-24 Hind - Page 3 63227_4548259781383_1202087702_n

Mali
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Mil Mi-24 Hind
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: