ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Легендарниот „Калашников„ - АК

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26 ... 47  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/9/2012, 16:08

Добра е емисијава? Имам ограничен нет затоа прашувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/9/2012, 16:14

Вчера ја фатив епизодава за АК на Discovery.. не е лоша. Co-host е еден Бугарин ех-специјалец. Smile

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty7/9/2012, 13:01

Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/10/2012, 13:50

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Spzw20
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/10/2012, 18:00

Зоран напиша:
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Spzw20

M 84 во тема за калашников Ne! Rolling Eyes Cool lol!

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/10/2012, 18:41

Генерал напиша:
Зоран напиша:
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Spzw20

M 84 во тема за калашников Ne! Rolling Eyes Cool lol!

barav, barav i ne vidov po soodvetna ....ova ke dae M-80 ruskiot vo Turski race.
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/10/2012, 18:44

Зоран напиша:
Генерал напиша:
Зоран напиша:
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Spzw20

M 84 во тема за калашников Ne! Rolling Eyes Cool lol!

barav, barav i ne vidov po soodvetna ....ova ke dae M-80 ruskiot vo Turski race.

Имаш подолу посоодветна тема Smile

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty1/10/2012, 19:02

Генерал напиша:
Зоран напиша:
Генерал напиша:
Зоран напиша:
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Spzw20

M 84 во тема за калашников Ne! Rolling Eyes Cool lol!

barav, barav i ne vidov po soodvetna ....ova ke dae M-80 ruskiot vo Turski race.

Имаш подолу посоодветна тема Smile

@ ALVAR ili @ FROGFOOT

ве молам во темата за митролези !


Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty4/10/2012, 22:10

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 AZEUk

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 D5PXB

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 TIduI

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Ehwb8

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty4/10/2012, 22:12

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 3HU3e

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Zf33p

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 EY8aq

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 8KWCJ

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 5 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Легендарниот „Калашников„ - АК
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 47Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26 ... 47  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: