ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Легендарниот „Калашников„ - АК

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 25 ... 47  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty20/6/2012, 09:49

Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty20/6/2012, 10:57

Одлични видеа. На најдобар начин е прикажана генијалноста на Михаил Тимотеевич-Калашников. aplauz aplauz aplauz

_________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty20/6/2012, 11:40

Ќе го гледаме по боиштава барем уште следниве 100 години.
Едноставен, неуништив, доверлив, евтин.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty20/6/2012, 17:36

Ќе каже некој ефтиното не чинело... Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty20/6/2012, 19:31

Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10378

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty27/6/2012, 15:16

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10378

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty29/6/2012, 16:31

АК-12

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 0_84489_6501a5cb_XXL

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 0_8448a_40b74031_XXL

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 0_8448b_6702b896_XXL

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 0_8448c_8fdbd01f_XXL
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty29/6/2012, 17:41

фризераај!
Треба нов концепт.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty30/6/2012, 16:04

Не зезај Зоки, добар е фризерајот, нема потреба да се комплицира и да се оди на нешто непроверено.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty30/6/2012, 17:02

Споредба во големина...

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 40347d1330559868-izhmashs-fifth-generation-ak-ak-12-03-2600-x-2496Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 40348d1330559876-izhmashs-fifth-generation-ak-ak-12-04-2600-x-2264
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Легендарниот „Калашников„ - АК
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 47Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 25 ... 47  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: