ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Воени саеми

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/7/2015, 23:49

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   8/7/2015, 01:23

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   11/7/2015, 21:13

Akash претставен на Aero India 2015 и официјално воведен во употреба...
http://i-korotchenko.livejournal.com/1001390.html

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   20/8/2015, 17:45

Во кој подрум се склапани системиве Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/8/2015, 15:38

МАКС 2015Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/9/2015, 11:17

Овде бил ЈолеВратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/9/2015, 11:17

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 883

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/9/2015, 12:52

Му фатило око нешто од експонатите , ќе купуваме нешто ?
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/9/2015, 13:05

Mа без два ти пара чорапи не се враќа дома
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   3/9/2015, 22:12

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   

Вратете се на почетокот Go down
 
Воени саеми
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 24Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Воени новитети-
Отиди до: