ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Оклопни борбени возила - Колчари

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   19/5/2017, 22:41

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   20/5/2017, 21:40

Slovakia to buy APCs for 1.2 billion euros, send troops to NATO missions
http://www.reuters.com/article/us-slovakia-defence-idUSKCN18D1OZ

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   22/5/2017, 21:43

First Serial PIRANHA 5 Handed Over to Denmark
http://www.monch.com/mpg/news/14-land/1481-dk-piranha5.html


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 826

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   3/6/2017, 20:20

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   5/6/2017, 19:44Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 826

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   10/6/2017, 20:33

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   12/6/2017, 13:41


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   17/6/2017, 14:55

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   2/7/2017, 15:11

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   7/7/2017, 00:37

Патрија на презентација во комшии...Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Колчари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни борбени возила - Колчари
Вратете се на почетокот 
Страна 24 of 31Отиди на страна : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: