ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty19/6/2013, 20:01

Која аиродинамика ја има машинава...aplauz

Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty19/6/2013, 20:24

Страшно нешто...aplauzaplauz

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
su50fighter

su50fighter

Број на мислења : 144

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty18/7/2013, 03:14

Некои новости за PAK FA
http://rt.com/news/pak-fa-unlimited-oxygen-supply-198/
море нов тип на пелени за пилотите измислиле Smile
Вратете се на почетокот Go down
su50fighter

su50fighter

Број на мислења : 144

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty23/7/2013, 17:03

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty2/8/2013, 13:26

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 0_8faa8_ec4da259_XXXL

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 0_8faa9_399d0ab_XXXL

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 0_8faaa_8e8ee96a_XXXL

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 0_8faab_6edba178_XXXL

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 0_8faad_1ea909fa_XXXL
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty11/8/2013, 17:58

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty2/9/2013, 22:48

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Attachment

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Attachment

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Attachment
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty13/9/2013, 17:40

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 113940_68946900_Su%20PAK%20FA%20%28T-50%29%201061
ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 143473_275816776_0_b34c1_4d3c6528_orig
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty13/9/2013, 17:54

Мојот миленик
Сопственик на 5 радара 3 во икс бенд(фркфенција)
2 во ел банд ( на крилата)
И нај мокниот олс...со домет од 100 км.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty24/11/2013, 14:34

ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 1424507_687367811298035_1138222406_n

ПАК-ФА со сериски број 055, симболично го одбележил почнувањето на неговото борбено дежурство во Руската федерација на 21.11.2013

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација   ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ПАК-ФА - Руски ловец од 5-та генерација
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: