ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Снајперско вооружување и снајперизам

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
АвторПорака
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   10/1/2017, 12:18


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   14/1/2017, 01:31


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   26/1/2017, 16:58


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   7/2/2017, 17:10


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   23/2/2017, 13:18
_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   3/3/2017, 16:34

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   15/3/2017, 20:33
Има некој инфо од каде е типов? Smile

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   12/4/2017, 17:05

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   14/4/2017, 12:45

Најновата продукција на Калашников Концернот претставана на IDEX 2017...И неколку парчиња од цивилната / спортска програма...
_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   18/5/2017, 00:07

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   

Вратете се на почетокот Go down
 
Снајперско вооружување и снајперизам
Вратете се на почетокот 
Страна 26 of 32Отиди на страна : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: