ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Носачи на воздухоплови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty27/4/2017, 20:11

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty15/5/2017, 13:15

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty6/7/2017, 13:43

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty18/5/2018, 23:52

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty13/12/2019, 23:30

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty14/12/2019, 00:04

И кога е укотвен зема жртви. Нек го исечат и стопат веќе еднаш.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty14/12/2019, 00:23

Јас пак дојдов до инфо дека двајца се мртви.

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty14/12/2019, 08:07

Се работи за човечка грешка,при работа со апарат за варење,најверојатно летнала искра која запалила некоја крпа натопена со уље,

Но дефинитивно носачов треба да иде во пензија,иако моментално му се извршува некоја модернизација и ремонт за 1 мијарда долари
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Носачи на воздухоплови   Носачи на воздухоплови - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Носачи на воздухоплови
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Морнарицa :: Бродови-
Отиди до: