ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Систем за интегрирано војување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинСистем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:05

Alvar напиша:
И да имаш кеш, америте нема да ти продадат вакви.

Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:11

HolyTemple напиша:
Alvar напиша:
И да имаш кеш, америте нема да ти продадат вакви.

Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Отровно скапи
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:15

HolyTemple напиша:
Alvar напиша:
И да имаш кеш, америте нема да ти продадат вакви.
Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Е од нив може... али немаме кеш. Smile
Нешто слично на Reaper-от кое го произведуваат Израелците е IAI Eitan, но со цена од 35 милиони долари парче... поевтино ќе не чинат борбени авиони/хеликоптери.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСистем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:23

Зоран напиша:
HolyTemple напиша:
Alvar напиша:
И да имаш кеш, америте нема да ти продадат вакви.

Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Отровно скапи

Провери одговор во приватна порака
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:24

HolyTemple напиша:
Зоран напиша:
HolyTemple напиша:
Alvar напиша:
И да имаш кеш, америте нема да ти продадат вакви.

Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Отровно скапи

Провери одговор во приватна порака

ДА ФАЛА ТИ
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСистем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:29

Зоран напиша:
HolyTemple напиша:
Зоран напиша:
HolyTemple напиша:


Па немора од Американците да купуваме, и Израелците произведуваат.
Отровно скапи

Провери одговор во приватна порака

ДА ФАЛА ТИ

Го виде видеото?
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyЧет 10 Јан 2013, 23:36

ти одговорив.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyПет 11 Јан 2013, 13:35

Еј еј! Во друштво нема со шепкање.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyПет 11 Јан 2013, 17:01

Frogfoot напиша:
Еј еј! Во друштво нема со шепкање.

Отвори ПП и нема тајни.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 EmptyПет 11 Јан 2013, 17:17

Приватноста на членовите на форумот е загарантирана, такво нешто не ми дава совеста.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Систем за интегрирано војување   Систем за интегрирано војување - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Систем за интегрирано војување
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: