ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Ф-35

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Ф-35   Ф-35 Empty26/2/2014, 20:04

Ф-35 1609894_739903246044491_1242684959_n

Не видов дека има тема за 35-ката, па еве.

Пс.Ме интересира, што се случи кварот што го имаа?

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty31/5/2014, 11:26

Ф-35 143473_70076392_140521-F-SG137-060

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
fighter

fighter

Број на мислења : 68

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: promasena investicija   Ф-35 Empty13/10/2014, 03:15

Ovoj avion e skroz promasen od pocetok.

https://www.youtube.com/watch?v=8kssZua8MVc
Има серија од 6 видео клипови за Ф 35 и сите говорат исто. F 35 е ПРОМАШЕНА ИНВЕСТИЦИЈА.
Pierre Sprey e eden od kodizajnerite na F16 i A 10 i vo eden od videata za F 35 veli can't turn, can't fly.
Why the F-35 is a sitting duck for the Flankers
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty21/3/2015, 00:43

Ф-35 1826205

Ф-35 1826211

Ф-35 1826203

Ф-35 1826193
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty3/4/2015, 20:54

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty10/4/2015, 21:41

Ф-35 1862458

Ф-35 1862460

Ф-35 17061517166_548126fae2_b

Ф-35 345345345
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty9/2/2016, 12:26

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty4/3/2016, 12:22

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty23/6/2016, 23:25

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty14/7/2016, 22:52

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ф-35 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ф-35
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: