ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Су-30

Go down 
АвторПорака
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Су-30   29/10/2012, 09:30

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   28/3/2013, 17:10

Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   25/4/2013, 03:38

импресивни можности,полн асиметричен товар а лета како празен,сеуште не сум видел ништо слично од западен авион
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   30/5/2013, 14:48
_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   18/6/2013, 11:56


_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   18/6/2013, 12:12

Браво за сликава легионеру..одлична!
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   6/8/2014, 22:49


_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   20/8/2014, 18:59

Koj se rcka so nas ???


_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: Су-30   27/6/2018, 15:12

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Су-30   

Вратете се на почетокот Go down
 
Су-30
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: