ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Рудлоф Перешин - Лет за паметење

Go down 
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Рудлоф Перешин - Лет за паметење   31/3/2012, 01:13
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

avatar

Број на мислења : 3704

ПишувањеПредмет: Re: Рудлоф Перешин - Лет за паметење   31/3/2012, 14:41

Mig-21 ден денес е во музеј во Австрија.
Вратете се на почетокот Go down
 
Рудлоф Перешин - Лет за паметење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Воени воздухопловства-
Отиди до: