ОДБРАНА
ОДБРАНА
ОДБРАНА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

 

 Оклопни борбени возила - Гасеничари

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5844

Оклопни борбени возила  - Гасеничари - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   Оклопни борбени возила  - Гасеничари - Page 19 Empty5/4/2021, 00:40

Како успеаа моторот да го извадат од провалијата?

П.С Сигурен си дека паднал во провалија полн со војници? Не знам колку длабока е провалијата, но чудо да не загина никој од останатите.
Вратете се на почетокот Go down
gol_den_phantom69Број на мислења : 14

Оклопни борбени возила  - Гасеничари - Page 19 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   Оклопни борбени возила  - Гасеничари - Page 19 Empty5/4/2021, 06:26

Taka mi kaza sega dali e vistina neznam ne sum bil tamu valjda nema da laze za toa ..
Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни борбени возила - Гасеничари
Вратете се на почетокот 
Страна 19 of 19Отиди на страна : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: