Почетна
Почетна
Почетна
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeinstagramОдбрана Форум-Аndroid app

 

 Ф-35

Go down 
5 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty10/12/2021, 22:08

Finland selects Lockheed Martin's F-35 Lightning II aircraft
Finland selects Lockheed Martin's F-35 Lightning II aircraft

Ф-35 - Page 3 Finland_selects_Lockheed_Martins_F-35_Lightning_II_aircraft
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty28/1/2022, 00:35

Ф-35та која падна пред некој ден при обид да слета на носач на авиони,во Јужното Кинеското море

Сега е борба кој прв ке го извади Very Happy

Ф-35 - Page 3 IHb944o
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG


Број на мислења : 6016

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty28/1/2022, 17:43

Amerikancite vekje se na točnata lokacija, so svoj nosač na avioni. Nema šansa da pripari bilo koj drug duri vrtat okolu nego američki brodovi.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty28/1/2022, 19:03

Надводно не али подводно,може некој дивернастки тим да отчепи некој дел Smile
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty28/1/2022, 22:51

Видео од 35та погоре

https://twitter.com/i/status/1486908306249908224
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty17/6/2022, 18:42

Ф-35 над Скопје...

Ф-35 - Page 3 F1sfNVP

Ф-35 - Page 3 TSZEAUE

Ф-35 - Page 3 OeYx3Bo

Ф-35 - Page 3 DZAzDtb
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce


Број на мислења : 11809

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty17/6/2022, 18:43

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Ф-35 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ф-35   Ф-35 - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ф-35
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Почетна :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: