ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Тромблонска мина VS Подцевна гранатофрлачка

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
АвторПорака
Alvar

avatar

Број на мислења : 7967

ПишувањеПредмет: Re: Тромблонска мина VS Подцевна гранатофрлачка   24/8/2017, 22:22


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 7967

ПишувањеПредмет: Re: Тромблонска мина VS Подцевна гранатофрлачка   26/11/2017, 00:55_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
 
Тромблонска мина VS Подцевна гранатофрлачка
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 14 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: