ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Лесно преносливи ПВО ракетни системи

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
GoranSIR

GoranSIR

Број на мислења : 10

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    15/5/2016, 17:51

Курдски сепаратисти уриваат турски хелихоптер...Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    17/6/2016, 13:39

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    1/7/2016, 01:55

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 895

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    8/9/2016, 19:28

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 895

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    9/9/2016, 23:33

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 895

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    1/10/2016, 22:24

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    1/10/2016, 23:26

Cрбите немаат Игла,ова е Словенски Стрелец,им беа поставени на возила,мислам дека мерцедес

...

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    13/10/2016, 15:19

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8666

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    23/11/2016, 14:04


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    23/12/2016, 14:40

Polish Ministry of Defence sign contract for Piorun man-portable air defense systems
http://defence-blog.com/news/polish-ministry-of-defence-sign-contract-for-piorun-man-portable-air-defense-systems.html

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    

Вратете се на почетокот Go down
 
Лесно преносливи ПВО ракетни системи
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: ПВО системи-
Отиди до: