ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Лесно преносливи ПВО ракетни системи

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
IkoБрој на мислења : 502

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    18/3/2012, 15:36

Ma ne mi e mene nikakov problem...ednostavno samo daleku pobrzo i poprecizno kucam vo latinichen font (prokleta profesionalna deformacija)....koga kucam vo kirilichen...kucam popoleka i dosta gresham - shto me vadi od takt... affraid
Вратете се на почетокот Go down
AlexGreat

AlexGreat

Број на мислења : 277

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    18/3/2012, 19:41

Ико брат, добредојде.. jupii

_________________
Born to be Macedon!
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    18/3/2012, 20:31

Dobro ve najdov dechki.... ziveli
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    27/3/2012, 12:33

Ова плаче за кај нас...

Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    27/3/2012, 17:10

Iko напиша:
Dobro ve najdov dechki.... ziveli
I tuka ploden da bidesh kako na Avijacija.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    9/3/2013, 00:15

FN-6

Кинески Лесно преносен ПВО ракетен систем FN-6...

http://en.wikipedia.org/wiki/FN-6

Сирија...
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    9/3/2013, 10:45

Инспириран од Јутјуб и сириските летала!
Вратете се на почетокот Go down
su50fighter

su50fighter

Број на мислења : 144

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    3/5/2013, 16:28

http://defense-update.com/products/a/ahead.htm не е баш за ракетни системи ама е за мали висини
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    7/8/2013, 02:05


_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    15/3/2014, 18:49

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Лесно преносливи ПВО ракетни системи    

Вратете се на почетокот Go down
 
Лесно преносливи ПВО ракетни системи
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: ПВО системи-
Отиди до: