ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Борбени ножеви

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   9/1/2017, 14:01

Од Али? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   9/1/2017, 19:06

Да, ми изгледа на добра "платформа" за online шопинг. Very Happy

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   9/1/2017, 20:37

Laughing Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   4/7/2017, 13:40


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   4/7/2017, 13:53

Имам изумено да ставам фотки од фалц Spyderco-то од aliexpress. SmileЗа 8-9$, добро е.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Борбени ножеви   

Вратете се на почетокот Go down
 
Борбени ножеви
Вратете се на почетокот 
Страна 31 of 31Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: