ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Снајперско вооружување и снајперизам

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next
АвторПорака
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty13/8/2014, 17:21

JKD напиша:
Снајперот од кантер Very Happy
Ne e toj , ovoj e Finski.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty13/8/2014, 21:08

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 299503_469316016_da

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty14/8/2014, 02:06

Ете го и српскиот Anthis.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty14/8/2014, 12:30

Alvar напиша:
Ете го и српскиот Anthis.

Anthis 1

Една генерација постар од оние кои ги имама кај нас во посед.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty14/8/2014, 20:48

Погина шведски платеник снајперист.


______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty16/8/2014, 17:00

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 906629_700176486715532_9186678040141189938_o

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty16/8/2014, 17:01

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 10603851_700174306715750_5374368131228725875_o

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty18/8/2014, 17:31


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty23/8/2014, 15:47

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 VVuFA2m

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty24/8/2014, 15:21


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Снајперско вооружување и снајперизам   Снајперско вооружување и снајперизам - Page 96 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Снајперско вооружување и снајперизам
Вратете се на почетокот 
Страна 96 of 100Отиди на страна : Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: