ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Оклопни борбени возила - Гасеничари

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   28/1/2017, 21:08

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   30/1/2017, 18:19

Exclusive: Ukraine can produce Infantry Fighting Vehicle based on Oplot tank chassis
http://defence-blog.com/army/exclusive-ukraine-can-produce-infantry-fighting-vehicle-based-on-oplot-tank-chassis.html

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   30/1/2017, 19:44

Ова ќе му дојде нешто како украински Namer. Само по-крш.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   10/2/2017, 12:38

Финската модернизација „гола“Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   16/2/2017, 16:46

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   21/2/2017, 21:48

Кога успеаа да го скицираат...Кинезиве стандарт а имаат нома техника мора мутна слика у позадина дрва да има...

Mysterious Infantry Fighting Vehicle Spotted in China
http://defence-blog.com/army/mysterious-infantry-fighting-vehicle-spotted-in-china.html

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8310

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   23/2/2017, 19:35


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   10/3/2017, 23:53

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 826

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   16/3/2017, 21:06

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9956

ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   18/4/2017, 15:50

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни борбени возила - Гасеничари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни борбени возила - Гасеничари
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: