ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Егзотично Оружје

Go down 
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty13/4/2016, 14:07

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty30/7/2016, 23:09

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9003

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty3/8/2016, 11:02

Watch a Red-Hot Katana Bend When Submerged in Water
http://nerdist.com/watch-a-red-hot-katana-bend-when-submerged-in-water/

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty19/10/2016, 12:34

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty27/3/2017, 02:02

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty15/5/2017, 00:36

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty9/9/2017, 00:19

Која тенеќија од автомат, но мора да му се даде респект, "пикавац"

Вратете се на почетокот Go down
Macedonian Knight

Macedonian Knight

Број на мислења : 194

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty9/9/2017, 17:25

MP40 за сиромашни ти е ова
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty10/9/2017, 13:25

Комбинација од МП-40 и ППШ-43
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Егзотично Оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: Егзотично Оружје   Егзотично Оружје Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Егзотично Оружје
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: