ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Воздухопловно вооружување

Go down 
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Воздухопловно вооружување    23/3/2016, 12:29Вратете се на почетокот Go down
m-r.niceguy

m-r.niceguy

Број на мислења : 45

ПишувањеПредмет: Re: Воздухопловно вооружување    23/5/2016, 15:45


_________________
Не постојат факти, само добро основани претпоставки.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Воздухопловно вооружување    20/5/2017, 21:21

Едно вакво за Ми-17...

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Re: Воздухопловно вооружување    12/4/2018, 22:58

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Воздухопловно вооружување    

Вратете се на почетокот Go down
 
Воздухопловно вооружување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Воздухопловно вооружување и опрема-
Отиди до: