ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Потреба од SAR служба во Македонија?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5795

ПишувањеПредмет: Потреба од SAR служба во Македонија?   10/1/2016, 17:22

Еве едно искуство од Хрватска...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/312587/Default.aspx
Вратете се на почетокот Go down
 
Потреба од SAR служба во Македонија?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Безбедносни сили на РМ :: Дирекција за Заштита и Спасување - ДЗС-
Отиди до: