ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Ноќни визири

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ноќни визири - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноќни визири   Ноќни визири - Page 2 Empty17/7/2018, 23:43

Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Ноќни визири - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноќни визири   Ноќни визири - Page 2 Empty19/7/2018, 11:25

Страшно непрактично. Ќе се задавиш или ќе го скршиш. NODs на шлем, laser pointer нспред нс пикатини шини и цепај. Проверено милион пати подобро. А и сите ги користат така.

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Ноќни визири - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноќни визири   Ноќни визири - Page 2 Empty19/7/2018, 13:40

Ова е советска генерација 1,што очекуваш.,не треба да има логика треба да функционира
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ноќни визири - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ноќни визири   Ноќни визири - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ноќни визири
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: