ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Пиштоли и револвери

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty1/10/2019, 16:09

Пиштоли и револвери - Page 36 8Wz705G

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty13/10/2019, 12:51

Берета и полското МВР склучиле договор за опремување на полската полиција со Берета АПХ.

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty13/10/2019, 19:19

Малку им се хаотични тендерите, додуша имаат и многу институции кои ги опремаат, Glock, Walther, CZ, Arex, тој црногорскиот... еве сега и Beretta.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty22/11/2019, 00:50

Пиштоли и револвери - Page 36 N1GWPfW
Пиштоли и револвери - Page 36 1w5PSVZ
Пиштоли и револвери - Page 36 VpDtUm5
Пиштоли и револвери - Page 36 8BYkNu0
Пиштоли и револвери - Page 36 LegW6MG
Пиштоли и револвери - Page 36 ArgtSCx

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty7/12/2019, 04:49

Пиштоли и револвери - Page 36 Img_2024
Пиштоли и револвери - Page 36 Img_2023
Пиштоли и револвери - Page 36 Img_2022

Камник, отворено пиштолско стрелиште. Оружјето е на ЗИП.

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty7/12/2019, 11:16

SIG-ов добар за вежбање трицепс. Smile

Овој е Made in Germany така?

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty7/12/2019, 11:45

Немам појма. Само знам дека е снајпер.

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty7/12/2019, 11:57

На колку метра е ова друже?

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty7/12/2019, 20:59

25m

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty3/1/2020, 23:31

Uhhh, kakov SIG. Strašno dobro izgleda. Celiot e custom, za strelaštvo?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пиштоли и револвери - Page 36 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 36 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пиштоли и револвери
Вратете се на почетокот 
Страна 36 of 37Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: