ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Пиштоли и револвери

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next
АвторПорака
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty18/5/2019, 04:44

Momak od Gjorce напиша:
Богами мене уште душа ме боли за 1800 денари али тоа е,60куршуми и влезница,покажи метата да видиме Smile

Незнам у ЗИП дали е поевтинo?
Не сум фалбаџија,не се фалам.Кој сака да гледа нека дојде со мене. Very Happy
И во Зип бев пред две години ама сум заборавил како беа со цените.Мисфит знае тој е редовен таму. Wink

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty29/5/2019, 18:33

Пиштоли и револвери - Page 34 2MrluaQ

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty31/5/2019, 10:05

Na ZIP se istite ceni, ama mozes da pomines posto ima drug izbor na pistoli, moze neso ke ti se aresva.
Jas tamu odam deka imam muabet so gazdata, prav majstor. I ako si pocetnik toj stvarno dobro ke znae da te obuchi.

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty31/5/2019, 11:55

Што избор на пиштоли има во ЗИП?

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty31/5/2019, 14:51

Пиштоли и револвери - Page 34 SJDMlTh

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty1/6/2019, 00:36

Пиштоли и револвери - Page 34 KBumegt

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty12/6/2019, 11:00

Momak od Gjorce напиша:
Богами мене уште душа ме боли за 1800 денари али тоа е,60куршуми и влезница,покажи метата да видиме Smile

Незнам у ЗИП дали е поевтинo?

„Таргет“ ми наплатија 40 денари по куршум плус 400 денари членска книшка

Evil or Very Mad Evil or Very Mad

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty12/6/2019, 19:36

Генерал напиша:
Momak od Gjorce напиша:
Богами мене уште душа ме боли за 1800 денари али тоа е,60куршуми и влезница,покажи метата да видиме Smile

Незнам у ЗИП дали е поевтинo?

„Таргет“ ми наплатија 40 денари по куршум плус 400 денари членска книшка

Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Samo ZIP i Kamnik Very Happy

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty13/6/2019, 17:20

https://ria.ru/20190612/1555504130.html
https://tass.ru/armiya-i-opk/6542546

Пиштоли и револвери - Page 34 HfWt04g
Пиштоли и револвери - Page 34 Ww7xuc1

Лека-полека почнува да влегува во употреба.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty26/6/2019, 16:31Црногорскиот "Glock"

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пиштоли и револвери - Page 34 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пиштоли и револвери   Пиштоли и револвери - Page 34 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пиштоли и револвери
Вратете се на почетокот 
Страна 34 of 37Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: