ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Ласерски системи за ПВО

Go down 
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Ласерски системи за ПВО   4/11/2014, 14:19

Во последниве денови акуелниот кинески ласерски ПВО систем кој може да собори беспилотно летало...

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10300

ПишувањеПредмет: Ласерски системи за ПВО   17/2/2015, 20:07Вратете се на почетокот Go down
 
Ласерски системи за ПВО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: ПВО системи-
Отиди до: