ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Набавка на Пиштол?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty5/10/2014, 23:24

Добро е со се понуди да ми помогниш,да видам дали це ми дадат слободен ден.Јас сум слободен само во недела хаха, и преку една сабота сум на работа. Ако идам це ти пишам на форумов це размениме кон телелефон.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty5/10/2014, 23:28

За приватни работи,договорајте се преку ПП
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty5/10/2014, 23:48

Vo red
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty6/10/2014, 00:52

Темата утре ќе биде префрлена во тема „пиштоли и револвери„ па таму продолжете дискусија.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Набавка на Пиштол?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: