ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Набавка на Пиштол?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 20:28

Здраво -јас сум нов во фрумов ,заинтересиран сум за набавка на пиштол искрено макс. што можам да одвојам  за набавка на пиштол е 700 евра немам одредено кој модел најважно  е да е компакт класа ,ме интересира каде можам да најдам во Скопје најповолни цени.
Јас сум од Прилеп разгледувам кај нас но не можам да најдам несто компактно има  цз 999 искрено не ми лези на рака,цз м 88 ,   и еден м 70 , тоа  е изборот  во Прилеп.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 22:27

Имаш ли дозвола за пиштол ?
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 22:47

imam i toa se iznamaciv za da ja dobijam. Procedurata ja pocnav pred dve godini.Nevozmozna misija .no se ostvari

..
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 22:53

Другар ..во Скопје за тие пари можеш да купиш..било кој тип на пиштол од Црвена Застава,Има Словачки полимерски 25 000 денари.има го заборавив името, ЧЗ-75Б, Глок 17, мое мислење ..земи си ЧЗ-75Б.
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:00

имам 5 до 6 месеци не се брзам, Сега ја зедов дозволата. Секако следам и огласи подолг временски период да не речам 2 години можеби це најдам нешто доколку не, нов пиштол не ми бега.
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:02

ovie slovenskive da ne se GRAND POWER vo arsenal struga prasuvav za niv
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:05

Тие се тие Словачки.Види си ти ..кој калибар сакаш да купиш?за што би ти служел?планови идни за него?Што очекуваш од пиштолот?
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:09

Pred dva mozi tri meseci bev Vo MIKEI so eden drugar CZ 75 B mi kazaa deka nemaat i iskreno drugarcevo ima cz 75 P mislam deka e go kupi od nekoj od armijava compakten e pokus e od 75b, da najdam takov bez dvoumenje go zemam
Вратете се на почетокот Go down
risteski.goce@yahoo.comБрој на мислења : 21

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:13

CZ 75p-01, mislam deka e. Mene me interesira druga prodavnica dali ima sto ce mi ja preporacas verovatno si od skopje,
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty5/10/2014, 23:14

Понеделник 13.10.2014 не сум на работа,дојди. ќе ги свртиме сите продавници,ако си толку ќејфлија. ziveli
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Набавка на Пиштол? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Набавка на Пиштол?   Набавка на Пиштол? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Набавка на Пиштол?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: