ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Минофрлачи

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty10/10/2012, 13:56

Од која страна ја пуштија мината? Very Happy

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty10/10/2012, 14:34

Наопаку, какви дебили значи еј! Glava v zid Glava v zid Glava v zid
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty10/10/2012, 14:53

Frogfoot напиша:
Наопаку, какви дебили значи еј! Glava v zid Glava v zid Glava v zid

Логика study
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинМинофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty10/10/2012, 16:51А овие ги надминуваат првите. хахахахахахахах

Се извинувам за оффтопикот ама мора и ова да се погледне

хаххахахаха
Вратете се на почетокот Go down
kocovБрој на мислења : 137

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty10/10/2012, 20:47

HolyTemple напиша:
HHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH не можам да престанам да се смеам affraid Glava v zid

Posle ovaa mi e jasno zosto Izrel e tolku moken
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинМинофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty12/10/2012, 01:33

kocov напиша:
HolyTemple напиша:
HHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH не можам да престанам да се смеам affraid Glava v zid

Posle ovaa mi e jasno zosto Izrel e tolku moken

И зашто не можат да го победат Башар Ал Асад. И двете видеа се од сириски бунтовници
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty24/10/2012, 14:50


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty30/10/2012, 12:34

Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty30/10/2012, 13:48

па се обидувам да не звучи навредливо,,,,„„ ебати другарите““
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty30/10/2012, 18:13

Во врска со што е муабетов?

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Минофрлачи - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Минофрлачи   Минофрлачи - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Минофрлачи
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Артилерија-
Отиди до: