ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Panavia Tornado

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5798

ПишувањеПредмет: Panavia Tornado   6/1/2014, 13:18

Ццц....

http://www.avaz.ba/tehnologija-i-nauka/nauka/avion-tornado-letio-sa-dijelovima-napravljenim-pomocu-3d-printera
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9236

ПишувањеПредмет: Re: Panavia Tornado   17/7/2015, 13:15Вратете се на почетокот Go down
 
Panavia Tornado
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: