ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Прашање во врска со Су-25

Go down 
АвторПорака
Ilija UzunovБрој на мислења : 13

Прашање во врска со Су-25 Empty
ПишувањеПредмет: Прашање во врска со Су-25   Прашање во врска со Су-25 Empty14/10/2013, 19:18

Па на википедија гледам велат дека користењето на Су-25 во АРМ е укинато,па сакав да прашам точно ли е или не? Very Happy 
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Прашање во врска со Су-25 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашање во врска со Су-25   Прашање во врска со Су-25 Empty14/10/2013, 20:09

Илија веќе имаш тема за Су-25, и посебно за Македонското ВВ. Во подфорумот Безбедносни сили на РМ.

Прашањето постави го таму.
Вратете се на почетокот Go down
 
Прашање во врска со Су-25
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: