ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Автоматски фрлач на гранати

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty31/10/2014, 19:53
______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty7/11/2014, 11:17

На 5.50 ги има и нашите момци

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty20/3/2015, 14:11

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 1824301

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 1824298

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 1824303

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 1824305

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 1824306

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty18/6/2015, 13:34


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинАвтоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty25/9/2015, 11:01

Опасен prank во Украина Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty27/9/2015, 20:29

Не се нормални... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty27/9/2015, 21:09

Momak od Gjorce напиша:
На 5.50 ги има и нашите момци

Gi imame na popis ili sme se sluzhele na vezhba.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty27/9/2015, 22:59

Само РБГ имаме
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty27/9/2015, 23:46

Во принцип е истото орудие, само американсково е по-tacti-cool. Wink
http://www.milkorusa.com/

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty28/9/2015, 12:12

Aбе во принцип сите пиштоли се исти,ама има разлика од пиштол до пиштол Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автоматски фрлач на гранати   Автоматски фрлач на гранати - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Автоматски фрлач на гранати
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: