ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Роботи и егзоскелети

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty5/10/2013, 15:47Последната промена е направена од Frogfoot на 5/10/2013, 18:35. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty5/10/2013, 16:31

Ova e vsushnost robot...egzoskelet e drugo...
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty5/10/2013, 18:36

Поправено друже!
Вратете се на почетокот Go down
fighter

fighter

Број на мислења : 68

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty16/10/2013, 04:36

Егзоскелетите беа најавувани во стрип со Модести Блејз пред 25 години, значи од тогаш се работи на нив
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty20/1/2015, 22:07Роботи и егзоскелети KHgNv5WO_uU

Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинРоботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty2/3/2015, 18:36

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty30/12/2015, 18:49

Уран 9


Топ 30мм,спрегнат миталез ПКТ,ПО ракети Атака,и ПВО ракети Игла
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty20/7/2016, 23:23

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty28/10/2016, 13:14

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty13/4/2017, 21:03

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Роботи и егзоскелети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роботи и егзоскелети   Роботи и егзоскелети Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Роботи и егзоскелети
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: