ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 AH-64 Apache

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty25/9/2013, 21:21

AH-64 Apache 1209321_531012856968606_1317908690_n

Што би рекле србите... АПАЧ Smile 
Вратете се на почетокот Go down
lider1

lider1

Број на мислења : 12

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty27/11/2013, 19:47

Zver helihopter
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty27/11/2013, 21:01

Хеликоптерот го замрзив , само ради тоа што е амерички..
Онака е стварно звер.

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty27/11/2013, 22:34

Нема потреба брате, доброто е добро - лошото, лошо. Нема врска дали е Америчко или Руско. Зошто еве на пример повеќе сакаш руски ме интересира? Smile 
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty27/11/2013, 23:57

Да не се делам од темата, али коа ме праша накратко еве ќе ти кажам.. silent 

Не е работата дека сакам повеќе руско..
Америчките машини ми се свигаат многу.Поготово авијацијата им е топ, а технологијата да не навлегувам за разлика од русите.
Ѓи мразам нивните машини ради самиот народ ( политичарите) кои мислат дека Америка е над целиот свет, и дека нивната раса е најбитна.Си играат со светот како сакаат, и донесуваат ‘‘демократија‘‘ кај што имаат корист.Од таквите чинови ми се згади све што е америчко. Evil or Very Mad 

Се надевам ме сфати. Smile 

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
lider1

lider1

Број на мислења : 12

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty3/12/2013, 16:42

Legija91 напиша:
Да не се делам од темата, али коа ме праша накратко еве ќе ти кажам.. silent 

Не е работата дека сакам повеќе руско..
Америчките машини ми се свигаат многу.Поготово авијацијата им е топ, а технологијата да не навлегувам за разлика од русите.
Ѓи мразам нивните машини ради самиот народ ( политичарите) кои мислат дека Америка е над целиот свет, и дека нивната раса е најбитна.Си играат со светот како сакаат, и донесуваат ‘‘демократија‘‘ кај што имаат корист.Од таквите чинови ми се згади све што е америчко. Evil or Very Mad 

Се надевам ме сфати. Smile 

Se soglasuvam so tebe
Вратете се на почетокот Go down
Mrshajnoski

Mrshajnoski

Број на мислења : 238

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty13/12/2013, 00:53

AH-64 apache hahh zapadnjacite imaat sekogas jak marketing, a rusite seuste neznaat sto e toa pa zatoa se sto e amerikansko e bombasticno
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty14/4/2014, 20:26

AH-64 Apache 10_zps9eadd462

AH-64 Apache E4KCXij

AH-64 Apache ZoNMRoe

AH-64 Apache 11cCMnU

AH-64 Apache QJYV9T6

AH-64 Apache XvRO3K4

AH-64 Apache H6W6B9J

AH-64 Apache CV1mFmr

AH-64 Apache PXSBurf
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty1/2/2015, 02:50

Еве како е тоа... Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty17/7/2015, 13:08

AH-64 Apache 19562132010_7e49130a78_h
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
AH-64 Apache Empty
ПишувањеПредмет: Re: AH-64 Apache   AH-64 Apache Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
AH-64 Apache
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: