ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Cessna Scorpion

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty26/7/2014, 23:57

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty12/3/2015, 17:35

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty20/6/2015, 14:56

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty28/6/2015, 00:33

Шкорпионот на балканска турнеа,Бугарија...

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4128-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4137-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4174-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4187-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4171-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4312-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4350-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4359-2

Cessna Scorpion - Page 2 IMG_4363-2

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1015

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty28/6/2015, 10:23

Каква му е агендата за кај нас , да СЛЕТА на Петровац , да ПРЕЛЕТА над Петровац , или да ја ЗАОБИКОЛИ Македонија ? Wink
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty17/7/2015, 13:04

Cessna Scorpion - Page 2 19720048831_7a97400002_h

Cessna Scorpion - Page 2 19092886664_46705ffd26_h

Cessna Scorpion - Page 2 19719663091_997afbfc0b_h
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty28/9/2015, 12:44

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty28/10/2016, 13:17

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Cessna Scorpion - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cessna Scorpion   Cessna Scorpion - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Cessna Scorpion
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: