ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Tu-22M Backfire

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Tu-22M Backfire - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tu-22M Backfire   Tu-22M Backfire - Page 2 Empty11/7/2013, 23:13

Поради географските карактеристики, човечките, или пак комбинација на двете?
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

Tu-22M Backfire - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tu-22M Backfire   Tu-22M Backfire - Page 2 Empty11/7/2013, 23:15

Se vkupno...
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Tu-22M Backfire - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tu-22M Backfire   Tu-22M Backfire - Page 2 Empty16/8/2014, 23:53

Tu-22M Backfire - Page 2 ZoNFhG4

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Tu-22M Backfire - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tu-22M Backfire   Tu-22M Backfire - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Tu-22M Backfire
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: