ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 3Д печатање и правење оружје

Go down 
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

3Д печатање и правење оружје Empty
ПишувањеПредмет: 3Д печатање и правење оружје   3Д печатање и правење оружје Empty22/5/2013, 14:15
Пробно пукање

3Д печатање и правење оружје 162675_47213599_Liberator%20Delovi

Променет дизајн за да се надокнади слабата точка на 3Д принтот

3Д печатање и правење оружје 162675_228199420_Slaba%20ta%E8ka

П-90
3Д печатање и правење оружје 162675_114099630_Charon_Stock_Complete
3Д печатање и правење оружје 162675_114099630_Stock_Assembly_Helper

Оквир...
3Д печатање и правење оружје 162675_114099630_3dprintedmag
3Д печатање и правење оружје 162675_114099630_magazineupsidedown1

----

Мислам дека се почесто и почесто ке гледаме вакви креации во иднина...
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

3Д печатање и правење оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: 3Д печатање и правење оружје   3Д печатање и правење оружје Empty22/5/2013, 15:33

You can tell,it's Matell Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

3Д печатање и правење оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: 3Д печатање и правење оружје   3Д печатање и правење оружје Empty8/2/2017, 00:25

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

3Д печатање и правење оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: 3Д печатање и правење оружје   3Д печатање и правење оружје Empty11/10/2017, 01:57

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
3Д печатање и правење оружје Empty
ПишувањеПредмет: Re: 3Д печатање и правење оружје   3Д печатање и правење оружје Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
3Д печатање и правење оружје
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: