ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
leopardБрој на мислења : 516

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 17:00

Еве некоја слика од денеска.

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ WvynSw6

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ 2FfHFMq

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ GHJdize

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ 6PuFh3j

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ 6ugALK0

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ IzFvInk

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ XYpKALE

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ XPS3wkX

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ WtyF0EM

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ PO0yQcM

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ DlASaQ4

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ FvTwjZE

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ VrsEf4g

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Zy2D1IO

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ 3welQPi

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ MwSHj0D

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ LWcmKjs

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ L0vuTq6

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ YxDaDB7

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ EaUR3f7

Продолжува...
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 17:17Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 17:31

Убава галерија друже...

Дечково со Г-3 од кај нас беше ?
ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ XPS3wkX
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 17:34

Да наш беше.
Вратете се на почетокот Go down
beowulf

beowulf

Број на мислења : 765

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 19:41

Браво Леопарде. aplauz aplauz aplauz
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 23:25

Супер фотки Лео. Very Happy
Годинава саглам арсенал на гранд-приво. aplauz

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty11/5/2013, 23:35

Ѕверски снајпери... Twisted Evil тој последниот на погорните постови што чудо е?
Вратете се на почетокот Go down
beowulf

beowulf

Број на мислења : 765

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty12/5/2013, 19:46

Овие од МССФ(Македонската Спортска Стрелачка Федерација) големи мрзи биле, сеуште ни слики, ни резултати имаат објавено на сајтот. Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty12/5/2013, 19:54

И јас прееска проверував... ништо. scratch
Мислев дека имаат facebook страна, ама сум бил јалнаш.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty6/6/2013, 13:12

Ајде некој нека ми ги најде димензиите на стандардна ( школска ) кружна мета. Се убив од барање а не можам да ги најдам. Не ми е јасно како досега не сум ја измерил.

П.С 1 Ме интересира радиусот на круговите односно растојанието од едно до друго поле.

П.С 2 Ќе ми требаат за денеска... scratch scratch

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty
ПишувањеПредмет: Re: ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ    ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ГРАНД - ПРИ СКОПЈЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: