ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 SA-6 Kub / SA-11 Buk

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10205

ПишувањеПредмет: Re: SA-6 Kub / SA-11 Buk    14/1/2016, 15:19

Никој кај нас никогаш не спомнал нешто за С 300 С 400 или С 500
Вратете се на почетокот Go down
 
SA-6 Kub / SA-11 Buk
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: ПВО системи-
Отиди до: