ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Воени саеми

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next
АвторПорака
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   21/11/2014, 16:32
Ротердам, Холандија.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   29/11/2014, 19:00

ASDA 2015 - Adriatic Sea Defense & Aerospace - Хрватска

23-24 2015 Април

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   23/2/2015, 18:48

IDEX 2015 Абу Даби,Обединети Арапски Емирати

http://www.idexuae.ae/

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   24/2/2015, 18:18

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   24/2/2015, 18:18

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/2/2015, 22:48

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/2/2015, 11:32

Momak od Gjorce напиша:

Изгледа пазарат за ISIS. Smile

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/2/2015, 12:44

Ma не Very Happyнема шанси да не ја дадат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

avatar

Број на мислења : 8145

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/2/2015, 15:53

Стока шабанска, како нема да им испопаѓаат зрна на глава.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9812

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   27/2/2015, 15:42
Дај марките
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   

Вратете се на почетокот Go down
 
Воени саеми
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 24Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Воени новитети-
Отиди до: