ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Воени саеми

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5804

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 15:30

Лазар е ова на последната слика? му туриле Патриа фејс.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 15:45

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 15:47

Frogfoot напиша:
Лазар е ова на последната слика? му туриле Патриа фејс.
Да Лазар 2,далеку е ова од Патрија фејс...
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 15:54

Гадна Заставава,не дека другите имаат некоја линија...


Лазар 2


Вратете се на почетокот Go down
Legija91

avatar

Број на мислења : 1330

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 19:22


_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 21:58Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 23:15
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   25/6/2013, 23:16Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/6/2013, 13:23

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 10183

ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   26/6/2013, 13:27

Ова нели беше проект уште во Југославија за југословенски Пинц...


Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Воени саеми   

Вратете се на почетокот Go down
 
Воени саеми
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 24Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Воени новитети-
Отиди до: