ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 МиГ-29 и неговите варијанти

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty9/1/2014, 13:08


______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty9/1/2014, 13:26

Кога излегол, и за специфичната функција која ја имал, бил. Сега не е, барем не МиГ-29(А).  Smile 
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty9/1/2014, 14:42

Најинтересен дел ми е кај што и Америте т.е. нивен пилот, сам си признал дека е ептен добар.

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:33

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 1622061_667101666665701_1179565193_n

Отиде ф-18-ката  Laughing 
Инаку е монтажа, али добра  Cool 

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:43

Legija91 напиша:
МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 1622061_667101666665701_1179565193_n

Отиде ф-18-ката  Laughing 
Инаку е монтажа, али добра  Cool 
SE ushte ne e vo kinematickiot dostrel na proektilot te NOescape zonata. santa
+
Imash kazneni 200 skleka si Rsnal Su-35 ne mig 29 tccccc neznaenje.
Nepostoi 29- ka so nosach na proektili na krilata. Ne! Ne! Ne!

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:47

Bashka shto na artistichkata impresija e Su-30M2...Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:54

Iko напиша:
Bashka shto na artistichkata impresija e Su-30M2...Laughing
И ја утнав со сушка.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:56

Читанка за младината и старината да се доедуцира.


http://www.ausairpower.net/
Или делот за сухоите

http://www.ausairpower.net/flanker.html

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 22:59

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Fighter-NEZ-1

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty12/2/2014, 23:17

I te kako postoi Zokich...MiG-29OVT?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: МиГ-29 и неговите варијанти   МиГ-29 и неговите варијанти - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
МиГ-29 и неговите варијанти
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: