ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Кинески борбени авиони

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Кинески борбени авиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кинески борбени авиони   Кинески борбени авиони - Page 3 Empty27/4/2017, 19:24

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Кинески борбени авиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кинески борбени авиони   Кинески борбени авиони - Page 3 Empty24/6/2017, 13:22

Chinese J-10B fighter jets in training for 2017 International Army Games
http://defence-blog.com/news/chinese-j-10b-fighter-jets-in-training-for-2017-international-army-games.html

Кинески борбени авиони - Page 3 QRVzcKe

Кинески борбени авиони - Page 3 15cc8aa8cdd47834030953-696x464

Кинески борбени авиони - Page 3 15cc8aa903147834031514-696x464

Кинески борбени авиони - Page 3 15cc8aa906f47834031618-696x464

Кинески борбени авиони - Page 3 15cc8aa8fe747834031426-696x464
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Кинески борбени авиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кинески борбени авиони   Кинески борбени авиони - Page 3 Empty19/11/2017, 20:36

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кинески борбени авиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кинески борбени авиони   Кинески борбени авиони - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кинески борбени авиони
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: