ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Сухој Су-27 и неговите варијанти

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty13/9/2013, 17:34

Украинец...

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 143473_197011119_img_9425
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty24/9/2013, 13:43

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 1185739_653711831330300_498686490_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty19/10/2013, 16:35

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 304432_377019222376199_1109154956_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty19/10/2013, 19:04

Legija91 напиша:
Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 304432_377019222376199_1109154956_n
Што убави 27 машала на Су-34 личат.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty19/10/2013, 19:43

Зоран напиша:
Legija91 напиша:
Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 304432_377019222376199_1109154956_n
Што убави 27 машала на Су-34 личат.
... Ете знаев дека го погрешив, јас ја помешав со 33-ката што е напредена верзија од 27-ца..
Се извинувам, за грешчето Embarassed , нека ја преместе некој ако може Smile

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty19/10/2013, 20:48

Legija91 напиша:
Зоран напиша:
Legija91 напиша:
Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 304432_377019222376199_1109154956_n
Што убави 27 машала на Су-34 личат.
... Ете знаев дека го погрешив, јас ја помешав со 33-ката што е напредена верзија од 27-ца..
Се извинувам, за грешчето Embarassed , нека ја преместе некој ако може Smile
Биди раат.
по современа верзиај на 27 е 35 ката а 33 е палубната верзија со преклопиви крила.
Вратете се на почетокот Go down
IkoБрој на мислења : 502

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty22/10/2013, 14:34

Vo osnova i ne e greshka...posovremena e (nastrana palubnite karakteristiki)...ima posovremena avionika, zasilena pogonska grupa i proshiren asortiman na vooruzhuvanje...
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty31/12/2013, 00:18

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 996058_673691876009600_263441544_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty16/3/2014, 17:08

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 V54CEnu
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty21/5/2015, 22:18

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 DbMGUTV
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сухој Су-27 и неговите варијанти
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: